  3. Jimmy Choo JIMENA-S-2M2-60
Jimmy Choo
Jimmy Choo JIMENA-S-2M2-60 Okulary przeciwsłoneczne Jimena 60 s 2m2
Miniaturka
Jimmy Choo Damski Okulary Słoneczne
Jeszcze nie oceniono, bądź pierwszy na przeglądaj to okulary soneczne.
Obecnie brak na stanie
Podaj swój adres e-mail, aby być powiadomiony, gdy tylko ten produkt będzie dostępny.
JIMENA-S-2M2-60 Jimmy Choo Okulary przeciwsłoneczne Jimena 60 s 2m2 specyfikacje
Dopasowanie:Duży
Długość Temple:145mm
Kolor ramy:Złoto
Kolor szkieł:Szary
kształt ramy:Aviator / Navigator
Materiał ramki:Metal
Most lub Pad:Podkładka
Okres gwarancji:2 lata Producent
Płeć:Damski
Rozmiar oczu:60mm
technologia obiektywu:Gradient
technologia obiektywu:Ochrona przed promieniowaniem UV
technologia obiektywu:Palić
Typ ramy:Pełna Rim
wielkość Most:12mm