Under Armour UA5030-B59-55 Optyka Ua5030 55 b59
Miniaturka
Under Armour Męskie Para Okularów UA5030-B59-55
Jeszcze nie oceniono, bądź pierwszy na przeglądaj to para okularw.
Obecnie brak na stanie
Podaj swój adres e-mail, aby być powiadomiony, gdy tylko ten produkt będzie dostępny.
UA5030-B59-55 Under Armour Optyka Ua5030 55 b59 specyfikacje
Dopasowanie:Duży
Długość Temple:135mm
Gwarancja Watches2U:2 rok
Kolor ramy:Zielony
Kolor szkieł:Jasny
kształt ramy:Kwadratowe / prostokątne
Materiał ramki:Plastikowy
Most lub Pad:Most
Płeć:Męskie
Rozmiar oczu:55mm
Typ ramy:Pełna Rim
wielkość Most:16mm