Under Armour UA5052-G-0JI-54 Ua5052 g 54 0ji opticals
Miniaturka
Under Armour Męskie Para Okularów UA5052-G-0JI-54
Jeszcze nie oceniono, bądź pierwszy na przeglądaj to para okularw.
Użyj kodu „TENSET”, aby uzyskać dodatkowe 10% zniżki
Darmowe UK dostawy
UA5052-G-0JI-54 Under Armour Ua5052 g 54 0ji opticals specyfikacje
Dopasowanie:Średni
Długość Temple:140mm
Gwarancja Watches2U:2 rok
Kolor ramy:Zielony
Materiał ramki:Metal
Most lub Pad:Podkładka
Płeć:Męskie
Rozmiar oczu:54mm
Typ ramy:Pełna Rim
wielkość Most:16mm