Costa Del Mar 6S2004-200402-54 6s2004 54 200402 okulary przeciwsłoneczne bimini
Miniaturka
Costa Del Mar Damski Okulary Słoneczne
Jeszcze nie oceniono, bądź pierwszy na przeglądaj to okulary soneczne.
Obecnie brak na stanie
Podaj swój adres e-mail, aby być powiadomiony, gdy tylko ten produkt będzie dostępny.
6S2004-200402-54 Costa Del Mar 6s2004 54 200402 okulary przeciwsłoneczne bimini specyfikacje
Dopasowanie:Średni
Długość Temple:140mm
Gwarancja Watches2U:2 rok
Kolor ramy:Szylkret
Kolor szkieł:Zielony
kształt ramy:Oko Kota
Materiał ramki:Octan
Most lub Pad:Most
Płeć:Damski
Rozmiar oczu:54mm
technologia obiektywu:Lustro
technologia obiektywu:Ochrona przed promieniowaniem UV
technologia obiektywu:Spolaryzowane
Typ ramy:Pełna Rim
wielkość Most:20mm