Costa Del Mar 6S4009-400903-62 6s4009 62 400903 okulary przeciwsłoneczne flagler
Miniaturka
Costa Del Mar Męskie Okulary Słoneczne
Jeszcze nie oceniono, bądź pierwszy na przeglądaj to okulary soneczne.
Obecnie brak na stanie
Podaj swój adres e-mail, aby być powiadomiony, gdy tylko ten produkt będzie dostępny.
6S4009-400903-62 Costa Del Mar 6s4009 62 400903 okulary przeciwsłoneczne flagler specyfikacje
Dopasowanie:Duży
Długość Temple:130mm
Gwarancja Watches2U:2 rok
Kolor ramy:Złoto
Kolor szkieł:Niebieski
kształt ramy:Kwadratowe / prostokątne
Materiał ramki:Metal
Most lub Pad:Podkładka
Płeć:Męskie
Rozmiar oczu:62mm
technologia obiektywu:Ochrona przed promieniowaniem UV
technologia obiektywu:Spolaryzowane
Typ ramy:Semi Rimless
wielkość Most:14mm