Costa Del Mar 6S6006-600609-61 6s6006 61 600609 okulary przeciwsłoneczne helo
Miniaturka
Costa Del Mar Okulary Słoneczne
Jeszcze nie oceniono, bądź pierwszy na przeglądaj to okulary soneczne.
Użyj kodu „TENSET”, aby uzyskać dodatkowe 10% zniżki
Dostępny
W magazynie w 4-6 Days
Dostawa szacowany do Zjednoczone Królestwo przez Wednesday 20 May 2026.
30-dniowy bezproblemowy zwrot
Darmowe UK dostawy
6S6006-600609-61 Costa Del Mar 6s6006 61 600609 okulary przeciwsłoneczne helo specyfikacje
Dopasowanie:Duży
Długość Temple:128mm
Gwarancja Watches2U:2 rok
Kolor ramy:Złoto
Kolor szkieł:Zielony
kształt ramy:Aviator / Navigator
Materiał ramki:Metal
Most lub Pad:Most
Płeć:Damski
Płeć:Męskie
Rozmiar oczu:61mm
technologia obiektywu:Ochrona przed promieniowaniem UV
technologia obiektywu:Spolaryzowane
Typ ramy:Pełna Rim
wielkość Most:14mm