Costa Del Mar 6S9004-900408-58 6s9004 58 900408 waterwoman 2 okulary przeciwsłoneczne
Miniaturka
Costa Del Mar Damski Okulary Słoneczne
Jeszcze nie oceniono, bądź pierwszy na przeglądaj to okulary soneczne.
Obecnie brak na stanie
Podaj swój adres e-mail, aby być powiadomiony, gdy tylko ten produkt będzie dostępny.
6S9004-900408-58 Costa Del Mar 6s9004 58 900408 waterwoman 2 okulary przeciwsłoneczne specyfikacje
Dopasowanie:Duży
Długość Temple:132mm
Gwarancja Watches2U:2 rok
Kolor ramy:Brązowy
Kolor szkieł:Brązowy
kształt ramy:Oko Kota
Materiał ramki:Octan
Most lub Pad:Most
Płeć:Damski
Rozmiar oczu:58mm
technologia obiektywu:Ochrona przed promieniowaniem UV
technologia obiektywu:Spolaryzowane
Typ ramy:Pełna Rim
wielkość Most:18mm