Costa Del Mar 6S9027-902703-56 6s9027 56 902703 okulary przeciwsłoneczne Vela
Miniaturka
Costa Del Mar Męskie Okulary Słoneczne
Jeszcze nie oceniono, bądź pierwszy na przeglądaj to okulary soneczne.
Użyj kodu „TENSET”, aby uzyskać dodatkowe 10% zniżki
Dostępny
W magazynie w 4-6 Days
Dostawa szacowany do Zjednoczone Królestwo przez Wednesday 20 May 2026.
30-dniowy bezproblemowy zwrot
Darmowe UK dostawy
podobne produkty
6S9027-902703-56 Costa Del Mar 6s9027 56 902703 okulary przeciwsłoneczne Vela specyfikacje
Dopasowanie:Duży
Długość Temple:131mm
Gwarancja Watches2U:2 rok
Kolor ramy:Szylkret
Kolor szkieł:Brązowy
kształt ramy:Kwadratowe / prostokątne
Materiał ramki:Plastikowy
Most lub Pad:Most
Płeć:Męskie
Rozmiar oczu:56mm
technologia obiektywu:Ochrona przed promieniowaniem UV
technologia obiektywu:Spolaryzowane
Typ ramy:Pełna Rim
wielkość Most:15mm