Costa Del Mar 6S9027-902706-56 6s9027 56 902706 okulary przeciwsłoneczne Vela
Użyj kodu „TENSET”, aby uzyskać dodatkowe 10% zniżki
podobne produkty
6S9027-902706-56 Costa Del Mar 6s9027 56 902706 okulary przeciwsłoneczne Vela specyfikacje
Dopasowanie:Duży
Długość Temple:131mm
Gwarancja Watches2U:2 rok
Kolor ramy:Szylkret
Kolor szkieł:Zielony
Płeć:Męskie
Rozmiar oczu:56mm
Typ ramy:Pełna Rim
wielkość Most:15mm