Costa Del Mar 6S9031-903107-56 6s9031 56 903107 okulary przeciwsłoneczne Victoria
Miniaturka
Costa Del Mar Damski Okulary Słoneczne
Jeszcze nie oceniono, bądź pierwszy na przeglądaj to okulary soneczne.
Użyj kodu „TENSET”, aby uzyskać dodatkowe 10% zniżki
Dostępny
W magazynie w 4-6 Days
Dostawa szacowany do Zjednoczone Królestwo przez Wednesday 20 May 2026.
30-dniowy bezproblemowy zwrot
Darmowe UK dostawy
6S9031-903107-56 Costa Del Mar 6s9031 56 903107 okulary przeciwsłoneczne Victoria specyfikacje
Dopasowanie:Duży
Długość Temple:135mm
Gwarancja Watches2U:2 rok
Kolor ramy:Szary
Kolor szkieł:Fioletowy
kształt ramy:Okrągły / Owalny
Materiał ramki:Plastikowy
Most lub Pad:Most
Płeć:Damski
Rozmiar oczu:56mm
Typ ramy:Pełna Rim
wielkość Most:19mm