Costa Del Mar 6S9081-908106-57 6s9081 57 908106 okulary przeciwsłoneczne palmas
Miniaturka
Costa Del Mar Okulary Słoneczne
Jeszcze nie oceniono, bądź pierwszy na przeglądaj to okulary soneczne.
Obecnie brak na stanie
Podaj swój adres e-mail, aby być powiadomiony, gdy tylko ten produkt będzie dostępny.
6S9081-908106-57 Costa Del Mar 6s9081 57 908106 okulary przeciwsłoneczne palmas specyfikacje
Dopasowanie:Duży
Długość Temple:135mm
Gwarancja Watches2U:2 rok
Kolor ramy:Niebieski
Kolor szkieł:Niebieski
kształt ramy:Kwadratowe / prostokątne
Materiał ramki:Plastikowy
Most lub Pad:Most
Płeć:Damski
Płeć:Męskie
Rozmiar oczu:57mm
technologia obiektywu:Ochrona przed promieniowaniem UV
technologia obiektywu:Spolaryzowane
Typ ramy:Pełna Rim
wielkość Most:17mm