Costa Del Mar 6S9084-908405-55 6s9084 55 908405 okulary przeciwsłoneczne caleta
Miniaturka
Costa Del Mar Damski Okulary Słoneczne
Jeszcze nie oceniono, bądź pierwszy na przeglądaj to okulary soneczne.
Użyj kodu „TENSET”, aby uzyskać dodatkowe 10% zniżki
Dostępny
W magazynie w 4-6 Days
Dostawa szacowany do Zjednoczone Królestwo przez Wednesday 20 May 2026.
30-dniowy bezproblemowy zwrot
Darmowe UK dostawy
6S9084-908405-55 Costa Del Mar 6s9084 55 908405 okulary przeciwsłoneczne caleta specyfikacje
Dopasowanie:Duży
Długość Temple:139mm
Gwarancja Watches2U:2 rok
Kolor ramy:Niebieski
Kolor szkieł:Szary
Most lub Pad:Most
Płeć:Damski
Rozmiar oczu:55mm
Typ ramy:Pełna Rim
wielkość Most:19mm