Costa Del Mar 6S9086-908602-61 6s9086 61 908602 okulary przeciwsłoneczne pargo
Miniaturka
Costa Del Mar Męskie Okulary Słoneczne
Jeszcze nie oceniono, bądź pierwszy na przeglądaj to okulary soneczne.
Obecnie brak na stanie
Podaj swój adres e-mail, aby być powiadomiony, gdy tylko ten produkt będzie dostępny.
6S9086-908602-61 Costa Del Mar 6s9086 61 908602 okulary przeciwsłoneczne pargo specyfikacje
Dopasowanie:Duży
Długość Temple:130mm
Gwarancja Watches2U:2 rok
Kolor ramy:Czarny
Kolor szkieł:Szary
Most lub Pad:Most
Płeć:Męskie
Rozmiar oczu:61mm
Typ ramy:Pełna Rim
wielkość Most:17mm