Costa Del Mar 6S9104-910405-57 Okulary przeciwsłoneczne Lido 6s9104 57 910405
Miniaturka
Costa Del Mar Męskie Okulary Słoneczne
Jeszcze nie oceniono, bądź pierwszy na przeglądaj to okulary soneczne.
Obecnie brak na stanie
Podaj swój adres e-mail, aby być powiadomiony, gdy tylko ten produkt będzie dostępny.
6S9104-910405-57 Costa Del Mar Okulary przeciwsłoneczne Lido 6s9104 57 910405 specyfikacje
Dopasowanie:Duży
Długość Temple:132mm
Gwarancja Watches2U:2 rok
Kolor ramy:Czarny
Kolor szkieł:Niebieski
kształt ramy:Kwadratowe / prostokątne
Materiał ramki:Plastikowy
Most lub Pad:Most
Płeć:Męskie
Rozmiar oczu:57mm
Typ ramy:Pełna Rim
wielkość Most:16mm