Armani Exchange AX3106F-8078-56 Ax3106f 56 8078 okulary modowe
Miniaturka
Armani Exchange Męskie Para Okularów AX3106F-8078-56
Jeszcze nie oceniono, bądź pierwszy na przeglądaj to para okularw.
Obecnie brak na stanie
Podaj swój adres e-mail, aby być powiadomiony, gdy tylko ten produkt będzie dostępny.
AX3106F-8078-56 Armani Exchange Ax3106f 56 8078 okulary modowe specyfikacje
Dopasowanie:Duży
Długość Temple:145mm
Gwarancja Watches2U:2 rok
Kolor ramy:Czarny
Kolor szkieł:Obiektyw demonstracyjny
kształt ramy:Kwadratowe / prostokątne
Materiał ramki:Plastikowy
Most lub Pad:Most
Płeć:Męskie
Rozmiar oczu:56mm
Typ ramy:Pełna Rim
wielkość Most:18mm