Armani Exchange AX3106F-8180-56 Ax3106f 56 8180 okulary modowe
Miniaturka
Armani Exchange Męskie Para Okularów AX3106F-8180-56
Jeszcze nie oceniono, bądź pierwszy na przeglądaj to para okularw.
Użyj kodu „TENSET”, aby uzyskać dodatkowe 10% zniżki
Dostępny
W magazynie w 4-6 Days
Dostawa szacowany do Zjednoczone Królestwo przez Thursday 21 May 2026.
30-dniowy bezproblemowy zwrot
Darmowe UK dostawy
AX3106F-8180-56 Armani Exchange Ax3106f 56 8180 okulary modowe specyfikacje
Dopasowanie:Duży
Długość Temple:145mm
Gwarancja Watches2U:2 rok
Kolor ramy:Szary
Kolor szkieł:Obiektyw demonstracyjny
kształt ramy:Kwadratowe / prostokątne
Materiał ramki:Plastikowy
Most lub Pad:Most
Płeć:Męskie
Rozmiar oczu:56mm
Typ ramy:Pełna Rim
wielkość Most:18mm