Burberry BE1386-1005-57 Be1386 57 1005 optyka
Miniaturka
Burberry Męskie Para Okularów BE1386-1005-57
Jeszcze nie oceniono, bądź pierwszy na przeglądaj to para okularw.
Obecnie brak na stanie
Podaj swój adres e-mail, aby być powiadomiony, gdy tylko ten produkt będzie dostępny.
BE1386-1005-57 Burberry Be1386 57 1005 optyka specyfikacje
Dopasowanie:Duży
Długość Temple:145mm
Gwarancja Watches2U:2 rok
Kolor ramy:Srebro
Kolor szkieł:Jasny
kształt ramy:Aviator / Navigator
Materiał ramki:Metal
Most lub Pad:Podkładka
Płeć:Męskie
Rozmiar oczu:57mm
Typ ramy:Pełna Rim
wielkość Most:15mm