Burberry BE2411-3002-53 Be2411 53 3002 optyka
Miniaturka
Burberry Męskie Para Okularów BE2411-3002-53
Jeszcze nie oceniono, bądź pierwszy na przeglądaj to para okularw.
Obecnie brak na stanie
Podaj swój adres e-mail, aby być powiadomiony, gdy tylko ten produkt będzie dostępny.
BE2411-3002-53 Burberry Be2411 53 3002 optyka specyfikacje
Dopasowanie:Średni
Długość Temple:145mm
Gwarancja Watches2U:2 rok
Kolor ramy:Szylkret
Kolor szkieł:Jasny
kształt ramy:Kwadratowe / prostokątne
Materiał ramki:Octan
Most lub Pad:Most
Płeć:Męskie
Rozmiar oczu:53mm
Typ ramy:Pełna Rim
wielkość Most:18mm