Under Armour UA5007-G-R81-55 Ua5007 g 55 r81 optyka
Miniaturka
Under Armour Męskie Para Okularów UA5007-G-R81-55
Jeszcze nie oceniono, bądź pierwszy na przeglądaj to para okularw.
Obecnie brak na stanie
Podaj swój adres e-mail, aby być powiadomiony, gdy tylko ten produkt będzie dostępny.
UA5007-G-R81-55 Under Armour Ua5007 g 55 r81 optyka specyfikacje
Dopasowanie:Duży
Długość Temple:140mm
Gwarancja Watches2U:2 rok
Kolor ramy:Srebro
Kolor szkieł:Jasny
kształt ramy:Kwadratowe / prostokątne
Materiał ramki:Metal
Most lub Pad:Podkładka
Płeć:Męskie
Rozmiar oczu:55mm
Typ ramy:Bez Obręczy
wielkość Most:18mm