Under Armour UA5017-G-N9P-50 Optyka Ua5017 g 50 n9p
Miniaturka
Under Armour Męskie Para Okularów UA5017-G-N9P-50
Jeszcze nie oceniono, bądź pierwszy na przeglądaj to para okularw.
Użyj kodu „TENSET”, aby uzyskać dodatkowe 10% zniżki
Dostępny
W magazynie w 4-6 Days
Dostawa szacowany do Zjednoczone Królestwo przez Tuesday 19 May 2026.
30-dniowy bezproblemowy zwrot
Darmowe UK dostawy
UA5017-G-N9P-50 Under Armour Optyka Ua5017 g 50 n9p specyfikacje
Dopasowanie:Mały
Długość Temple:145mm
Gwarancja Watches2U:2 rok
Kolor ramy:Szylkret
Kolor szkieł:Jasny
kształt ramy:Okrągły / Owalny
Materiał ramki:Octan
Most lub Pad:Most
Płeć:Męskie
Rozmiar oczu:50mm
Typ ramy:Pełna Rim
wielkość Most:21mm