Under Armour UA5050-G-0VK-54 Ua5050 g 54 0vk opticals
Miniaturka
Under Armour Męskie Para Okularów UA5050-G-0VK-54
Jeszcze nie oceniono, bądź pierwszy na przeglądaj to para okularw.
Użyj kodu „TENSET”, aby uzyskać dodatkowe 10% zniżki
Dostępny
W magazynie w 4-6 Days
Dostawa szacowany do Zjednoczone Królestwo przez Tuesday 19 May 2026.
30-dniowy bezproblemowy zwrot
Darmowe UK dostawy
UA5050-G-0VK-54 Under Armour Ua5050 g 54 0vk opticals specyfikacje
Dopasowanie:Średni
Długość Temple:145mm
Gwarancja Watches2U:2 rok
Kolor ramy:Dwutonowy
Kolor szkieł:Jasny
kształt ramy:Kwadratowe / prostokątne
Materiał ramki:Metal
Most lub Pad:Podkładka
Płeć:Męskie
Rozmiar oczu:54mm
Typ ramy:Pełna Rim
wielkość Most:17mm